Creative Commons License Deed

Із Зазначенням Авторства - Некомерційна - Без Похідних 2.1 Японія (CC BY-NC-ND 2.1 JP)

Відмова від відповідальності

Майте на увазі, що "Короткий виклад" (The Commons Deed) не є ліцензією. Це всього лише зручний засіб для розуміння повного юридичного тексту ліцензії (Legal Code) — викладені зрозумілою пересічній людині мовою формулювання деяких ключових умов. Цей виклад сам по собі не має юридичної сили, і його текст не є власне текстом угоди. Будь-ласка натисніть тут щоб перейти до повного тексту Ліцензії.

Creative Commons і Creative Commons Японія не є юридичними фірмами, і розповсюдження або показ, або посилання на Короткий виклад не являє собою пропозицію надання юридичної консультаціїї або юридичних послуг. Creative Commons і Creative Commons Японія не є сторонами Ліцензії, що лежить в основі Короткого викладу, і не несуть відповідальності за збитки від будь-якого використання Короткого викладу або Ліцензії.

Твір, ліцензований за ліцензією Creative Commons надається особою, котра застосувала Ліцензію. Creative Commons і Creative Commons Японія не надають ніяких гарантій, пов'язаних з ім'ям ліцензіара. Будь-ласка прочитайте це для отримання інформації стосовно стосовно застосування Ліцензій і використання Твору за ліцензіями Creative Commons.

Це спрощений виклад (а не замінник) ліцензії.