Creative Commons License Deed

Із зазначенням автора - Розповсюдження на тих самих умовах 2.5 Бразилія (CC BY-SA 2.5 BR)

Відмова від відповідальності

Короткий виклад підкреслює лише деякі ключові умови ліцензії. Він не є ліцензією і не має юридичного сенсу. Вам слід уважно ознайомитися з усіма умовами власне ліцензії перед використанням ліцензованого матеріалу.

Creative Commons не є юридичною фірмою і не надає юридичних послуг. Розповсюдження, показ, або посилання на короткий виклад або на ліцензію не породжує відносик клієнт-юрист або будь-яких інших правовідносин.

Це спрощений виклад (а не замінник) ліцензії.
br

Ви можете вільно:

 • Змінювати — реміксувати, трансформувати, і брати матеріал за основу
 • для будь-яких цілей, навіть комерційних.
 • Ліцензіар не може відкликати цідозволи поки ви дотримуєтесь умов ліцензії.

На наступних умовах:

 • Із зазначенням авторстваYou must give appropriate credit, provide a link to the license, and indicate if changes were made. You may do so in any reasonable manner, but not in any way that suggests the licensor endorses you or your use.

  Що означає "Зазначення авторства цього твору"?
  Сторінка, з якої ви прийшли, міститі вбудовані ліцензійні метадані, що включають інформацію відносно того, як розробник хотів би бути згаданим при повторному використанні. Ви можете використовувати цей HTML-код для цитування твору. Це дозволить включити метадані до вашої сторінки і дасть іншим можливість знати оригінал твору.
 • Розповсюдження на тих самих умовах — Якщо ви реміксуєте, трансформуєте, засновуєте свій твір на матеріалі, ви повинні розповсюджувати свої твори на умовах тієї ж ліцензії, що й оригінал.

 • Без додаткових обмежень — Ви не можете висувати додаткові умови або застосовувати технологічні засоби захисту, що обмежують права інших на дії дозволені ліцензією.

Повідомлення:

 • Ви можете не дотримуватись умов ліцензії у частині, що стосується елементів матеріалу, котрі знаходяться у суспільному надбанні, або коли ваш спосіб використання дозволений застосовними виключеннями та обмеженнями авторського права.
 • Не надається жодних гарантій. Ліцензія може не надавати всіх необхідних дозволів, необхідних для вашого використання матеріалу. Наприклад, інші права, такі як право на приватне життя або особисті немайнові права можуть обмежувати ваші можливості у використанні матеріалу.
 

Застосовні правила медіації будуть визгачені в застереженні про авторське право, опублікованому з твором, або запиті про медіацію. У разі якщо інше не було зазначено у застереженні про авторське право, розповсюдженому з твором, будуть застосовуватісь правила медіації UNCITRAL.

Докладніше.

 

If supplied, you must provide the name of the creator and attribution parties, a copyright notice, a license notice, a disclaimer notice, and a link to the material. CC licenses prior to Version 4.0 also require you to provide the title of the material if supplied, and may have other slight differences.

Докладніше.

 

В 4.0, ви маєте зазначити чи ви вносили зміни до матеріалу і зберігати зазначення попередніх модифікацій. В 3.0 і попередніх версіях ліцензії вказівка про внесені зміни була необхідною тільки у разі створення похідного твору.

Інструкція стосовно позначення.

Докладніше.

 

Ви також можете використати ліцензію, що визначена як сумісна на https://creativecommons.org/compatiblelicenses

Докладніше.

 

Комерційним вважається використання головним чином спрямоване на отримання комерційних вигод чи грошових коштів.

Докладніше.

 

Зміна формату сама по собі не призводить до створення похідного твору.

Докладніше.

 

Ліцензія забороняє застосування засобів технологічного захисту, визначених з урахуванням положень Статті 11 Угоди ВОІВ про авторське право.

Докладніше.

 

Права користувачів, встановлені винятками і обмеженнями авторського права, такі як право на добросовісне і чесне використання, не обмежуються ліцензіями СС.

Докладніше.

 

Можливо вам потрібно буде отримати додаткові дозволи перед використанням матеріалу у бажаний вами спосіб.

Докладніше.