Перейти до змісту

Із Зазначенням Авторства — Некомерційна — Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна

CC BY-NC-SA 4.0

Deed

Ви можете вільно:

  1. Поширювати — копіювати і розповсюджувати матеріал у будь-якому вигляді чи форматі
  2. Змінювати — реміксувати, трансформувати, і брати матеріал за основу
  3. Ліцензіар не може відкликати ці дозволи поки ви дотримуєтесь умов ліцензії.

На наступних умовах:

  1. Зазначення Авторства — Ви маєте вказати автора , розмістити посилання на ліцензію та вказати чи було внесено зміни до твору . Ви можете зробити це у будь-який розумний спосіб, але так, щоб не створювати враження стосовно того, що ліцензіар підтримує чи схвалює вас або ваше використання твору.
  2. Некомерційна — Ви не можете використовувати матеріал для комерційних цілей .
  3. Поширення На Тих Самих Умовах — Якщо ви реміксуєте, трансформуєте матеріал, засновуєте свій твір на матеріалі, ви повинні розповсюджувати свої твори на умовах тієї ж ліцензії, що й оригінал.
  4. Без додаткових обмежень — Ви не можете висувати додаткові умови або застосовувати технологічні засоби захисту, що обмежують права інших на дії дозволені ліцензією.

Повідомлення:

Ви можете не дотримуватись умов ліцензії в частині, що стосується частин матеріалу, котрі знаходяться у суспільному надбанні, або коли ваше використання дозволене застосовними виключеннями та обмеженнями авторського права .

Не надається жодних гарантій. Ліцензія може не надавати всіх необхідних дозволів, необхідних для вашого використання матеріалу. Наприклад, інші права, такі як право на зображення особи, на приватне життя або особисті немайнові права можуть обмежувати ваші можливості використовувати матеріал.

Notice

Цей короткий виклад підкреслює лише деякі ключові умови ліцензії. Він не є ліцензією і не має юридичного значення. Вам слід уважно ознайомитися з усіма умовами власне ліцензії перед використанням ліцензованого матеріалу.

Creative Commons не є юридичною фірмою і не надає юридичних послуг. Розповсюдження, показ, або посилання на цей короткий виклад або на ліцензію, якої він стосується, не породжує відносик клієнт-юрист або будь-яких інших подібних відносин.

Creative Commons is the nonprofit behind the open licenses and other legal tools that allow creators to share their work. Our legal tools are free to use.