Короткий Виклад Ліцензії Creative Commons

Відмова від своїх прав на користь суспільства * (засновано на законодавстві США) або Позначення Суспільного Надбання

This is a human-readable summary of (and not a substitute for) the license. Відмова від відповідальності.

Creative Commons перестала використовувати цей юридичний інструменті не рекомендує застосовувати його для творів.

Особа або особи, котрі зв'язали твір з цим документом ("Відчуджувач" або "Посвідчувач") цим або (a) посвідчує, що, наскільки йому відомо, вказаний авторський твір знаходиться в суспільному надбанні в країні, де він вперше був опублікований, або (b) відмовляється від свого авторського права на цей твір ("Твір") tі передає його до суспільного надбання. Посвідчувач, крім того, надає право отримання прибутку із вказаного твору і для цих цілей вважається нижче "Відчуджувачем".

Посвідчувач доклав розумних зусиль щоб перевірити наявність авторського права на цей твір. Посвідчувач усвідомлює, що його добросовісність, може не захистити його від відповідальності якщо насправді твір не знаходиться в суспільному надбанні.

Відчуджувач робить цю відмову заради суспільної користі і на шкоду спадкоємцям Відчуджувача. Відчуджувач навмисно передає свої права у формі акту безстрокової відмови від всіх своїх наявних чи таких, що можуть виникнути у майбутньому, авторських прав на Твір, як безумовних, так і умовних. Відчуджувач усвідомлює, що така відмова від всіх прав включає в себе в тому числі і відмову від права вимагати дотримання (у судовому порядку або іншим чином) авторських прав на Твір.

Відчуджувач усвідомлює, що після передання в суспільне надбання Твір може вільно відтворюватися, розповсюджуватися, передаватися, змінюватися, братися за основу чи іншим шляхом використовуватися будь-ким у будь-яких цілях, комерційних або некомерційних, і в будь-який спосіб, включаючи методи, що на момент передання твору у суспільне надбання ще не були винайдені..

CC0 for Public Domain Dedication
Цей інструмент засновано на законодавстві Сполучених Штатів і він може бути непридатним за межами США. Для передачі творів до суспільного надбання ми рекомендуємо використовувати CC0.