Creative Commons License Deed

Priskyrimas - Nekomercinis platinimas - Analogiškas platinimas 2.1 Japonija (CC BY-NC-SA 2.1 JP)

(Atsakomybės) apribojimas

Bendrijų dokumentas nėra licencija. Tai tiesiog naudinga nuoroda, norint suprasti Teisės aktą (visą Licenciją) — tai žmonėms suprantama jos pagrindinių sąlygų išraiška. Šis Dokumentas pats savaime neturi kokios teisinės galios ir jo turinys nėra pateikiamas pačioje licencijoje. Pačios licencijos sąlygos yra apibrėžiamos Teisės akto. Paspauskite čia, kad pamatytumėte visą Licenciją.

Creative Commons ir Creative Commons Japan nėra advokatų kontoros ir platinimas ar rodymas, ar nuorodų davimas į Bendrijų dokumentą nėra teisinis patarimas ar kitokia teisinė paslauga. Creative Commons ir Creative Commons Japan nėra šį Bendrijų dokumentą grindžiančios Licencijos šalis ir atsisako atsakomybės dėl žalos, padarytos dėl Bendrijų dokumento ar jį grindžiančios Licencijos naudojimo.

Produktas, licencijuotas su Creative Commons licencija, yra pateikiamas šią licenciją pritaikiusio asmens. Creative Commons ir Creative Commons Japan nesuteikia jokių garantijų dėl licencijuotojo pavadinimo. Skaitykite čia apie licencijų taikymą ir Creative Commons licencijomis licencijuotų Produkto naudojimą.

Tai žmonėms suprantama licencijos santrauka (bet ne pakaitalas).