Creative Commons License Deed

Alıntı-Gayriticari 2.5 Arjantin (CC BY-NC 2.5 AR)

Yasal Uyarı

Bu özet asıl lisansın sadece ana hat ve kurallarını belirtir. Lisans değildir ve kanuni değer taşımaz. Lisanslanmış materyali kullanmadan önce orjinal lisanstaki tüm kural ve şartları dikkatle okumanız gerekir.

Creative Coomns bir hukuk firması değildir ve hukuki hizmet vermez. Bu özeti ya da bağlı olduğu lisansı dağıtmak, göstermek ya da linklemek bir avukat müvekkil ilişkisi yaratmaz.

Bu lisansın insan tarafından okunabilen özetidir (orjinal lisans yerine geçmez).
ar

Bunları yapmakta özgürsünüz:

  • Materyalden Adapte et — karıştır, aktar ve eserin üzerine inşa et
  • Lisansör lisans şartlarını takip ettiğiniz sürece özgürlükleri iptal edemez.

Alttaki şartlar altında:

  • Alıntıuygun bilgiyi, lisansa linki, and ve değişiklik yapıldıysa değişiklik bilgisinivermelisiniz. Sizi veya kullanımınızı lisansörün onayladığı bilgisini içermemek kaydıyla, size uygun şekilde bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

    "Bu eserden alıntı yapın" ne demek?
    Gelmiş olduğunuz sayfanın içerisine yaratıcısının yeniden kullanım için uygun gördüğü alıntı şeklini içeren lisanslı metada gömülüdür. Bu sayfanın kullanımı metadatanın sizin sayfanızda da yer almasını, böylece sayfanızı ziyaret edenlerin orjinal eseri görmelerini sağlar.
  • Gayriticari — Bu materyali ticari amaçlarla kullanamazsınız.

  • Ek sınırlamalar yoktur — Lisansın izin verdiği hakları başkaları üzerinde kanunlarla ya da teknolojiyikullanarak sınırlayamazsınız.

Uyarılar:

 

Uygulanabilir arabuluculuk kuralları eser ile beraber yayınlanan telif hakkı notunda yer alır, eğer yoksa arabuluculuk ihtiyacı not olarak eklenir. Esere bağlı bir telif hakkı bildirimi belirlenmemesi durumunda, UNCITRAL Tahkim Kuralları geçerlidir.

Daha fazla bilgi.

 

Eğer sağlanmışsa, yaratıcısının ve alıntı gruplarının isimlerini, telif hakkı bildirimini, lisans uyarısını, gizlilik yönergesini ve esere linki sağlamanız gerekir. Sürüm 4.0'dan önceki CC lisansları eğer varsa eserin başlığının sağlanmasını, ve bazı küçük farklılıkları içermektedir.

Daha fazla bilgi.

 

4,0 ile materyali değiştirdiğiniz ve önceki değişiklikleri koruduğunuzu belirtmeniz gerekir. 3,0 ve önceki lisans sürümlerinde, değişikliklerin gösterilmesi sadece türetilen eserlerde gerekliydi.

İşaretleme rehberi.

Daha fazla bilgi.

 

Aynı zamanda uyumlu olarak listelenen lisanları da kullanabilirsiniz https://creativecommons.org/compatiblelicenses

Daha fazla bilgi.

 

Tticari kullanımı öncelikle ticari avantaj ya da maddi tazminat için tasarlanmıştır.

Daha fazla bilgi.

 

Formatta belli belirsiz değişiklik türetilmiş eser yaratmaz.

Daha fazla bilgi.

 

Bu lisans WIPO Copyright Treat 11 nolu maddede tanımlandığı şekliyle, etkili teknolojik önlemleri yasaklar.

Daha fazla bilgi.

 

Adil kullanım ve adil anlaşma gibi istisnalar ve kısıtlamalarla kullanıcıya verilen haklar CC lisansları tarafından etkilenemez.

Daha fazla bilgi.

 

Kullanmayı düşündüğünüz materyal için ek izinler almanız gerekebilir.

Daha fazla bilgi.