Creative Commons License Deed

Без Похідних - Некомерційна 1.0 Generic (CC ND-NC 1.0)

Відмова від відповідальності

Короткий виклад підкреслює лише деякі ключові умови ліцензії. Він не є ліцензією і не має юридичного сенсу. Вам слід уважно ознайомитися з усіма умовами власне ліцензії перед використанням ліцензованого матеріалу.

Creative Commons не є юридичною фірмою і не надає юридичних послуг. Розповсюдження, показ, або посилання на короткий виклад або на ліцензію не породжує відносик клієнт-юрист або будь-яких інших правовідносин.

Це спрощений виклад (а не замінник) ліцензії.

Creative Commons перестала використовувати цей юридичний інструменті не рекомендує застосовувати його для творів.

Ви можете вільно:

  • Ліцензіар не може відкликати цідозволи поки ви дотримуєтесь умов ліцензії.

На наступних умовах:

  • Без додаткових обмежень — Ви не можете висувати додаткові умови або застосовувати технологічні засоби захисту, що обмежують права інших на дії дозволені ліцензією.

Повідомлення:

  • Ви можете не дотримуватись умов ліцензії у частині, що стосується елементів матеріалу, котрі знаходяться у суспільному надбанні, або коли ваш спосіб використання дозволений застосовними виключеннями та обмеженнями авторського права.
  • Не надається жодних гарантій. Ліцензія може не надавати всіх необхідних дозволів, необхідних для вашого використання матеріалу. Наприклад, інші права, такі як право на приватне життя або особисті немайнові права можуть обмежувати ваші можливості у використанні матеріалу.
 

Застосовні правила медіації будуть визгачені в застереженні про авторське право, опублікованому з твором, або запиті про медіацію. У разі якщо інше не було зазначено у застереженні про авторське право, розповсюдженому з твором, будуть застосовуватісь правила медіації UNCITRAL.

Докладніше.

 

Якщо такі наявні, ви маєте вказати ім'я автора, застереження про авторське право, вказівку на ліцензію, застереження про відмову від відповідальності, та посилання на матеріал. Більш ранні, ніж Версія 4.0, версії ліцензій CC також вимагають від вас вказувати назву матеріалу, якщо вона наявна, та можуть мати інші невеликі відмінності.

Докладніше.

 

В 4.0, ви маєте зазначити чи ви вносили зміни до матеріалу і зберігати зазначення попередніх модифікацій. В 3.0 і попередніх версіях ліцензії вказівка про внесені зміни була необхідною тільки у разі створення похідного твору.

Інструкція стосовно позначення.

Докладніше.

 

Ви також можете використати ліцензію, що визначена як сумісна на https://creativecommons.org/compatiblelicenses

Докладніше.

 

Комерційним вважається використання головним чином спрямоване на отримання комерційних вигод чи грошових коштів.

Докладніше.

 

Зміна формату сама по собі не призводить до створення похідного твору.

Докладніше.

 

Ліцензія забороняє застосування засобів технологічного захисту, визначених з урахуванням положень Статті 11 Угоди ВОІВ про авторське право.

Докладніше.

 

Права користувачів, встановлені винятками і обмеженнями авторського права, такі як право на добросовісне і чесне використання, не обмежуються ліцензіями СС.

Докладніше.

 

Можливо вам потрібно буде отримати додаткові дозволи перед використанням матеріалу у бажаний вами спосіб.

Докладніше.