Skip to content

There are too few nonprofit organizations like CC fighting for the digital commons – support our vital leadership with an end of year contribution. Donate today!

CC BY 3.0 AU Deed

Attiecinājums 3.0 Austrālija

Notice

This is an older version of this license. Compared to previous versions, the 4.0 versions of all CC licenses are more user-friendly and more internationally robust . If you are licensing your own work , we strongly recommend the use of the 4.0 license instead: CC BY 4.0 Deed | Attiecinājums 4.0 Starptautisks

Jūs varat brīvi:

  1. Koplietot — kopēt un izplatīt darbu tālāk jebkādā vidē un formātā jebkurām vajadzībām, arī komerciāli.
  2. Pielāgot — remiksēt un pārveidot darbu, kā arī veidot jaunu uz esošā pamata jebkurām vajadzībām, arī komerciāli.
  3. Licencētājs nevar atsaukt šīs tiesības, ja jūs ievērojat šos licences noteikumus.

Ievērojot sekojošus nosacījumus:

  1. Attiecinājums — Jums ir atbilstoši jāatsaucas uz darbu , norādot saiti uz licenci un jānorāda veiktās izmaiņas . Jūs varat to darīt dažādos saprātīgos veidos, bet noteikti ne tā, kas liktu domāt, ka licencētājs ir apstiprinājis jūsu darbu vai tajā veiktās izmaiņas.
  2. Bez papildu ierobežojumiem — Jūs nedrīkstat izmantot juridiskus vai tehniskus ierobežojumus , kas citiem traucē izmantot darbu tā, kā to ir atļauts darīt licences noteikumos.

Piezīmes:

Jums nav jārīkojas saskaņā ar licenci tā materiāla daļām, kuras jau ir sabiedrības īpašums, vai gadījumos, kad ir spēkā ierobežojumu izņēmumi .

Bez jebkādas garantijas. Licence var nesniegt visas nepieciešamās garantijas, kuras jums var būt nepieciešamas darba izmantošanai. Piemēram, materiāla izmantošanas veidus var ierobežot citas tiesības, kā publiskuma, privātuma vai morālās tiesības .

Creative Commons is the nonprofit behind the open licenses and other legal tools that allow creators to share their work. Our legal tools are free to use.