Skip to content

Attiecinājums-Dalīties līdzīgi 3.0 Nepārnesta

CC BY-SA 3.0

Deed

Notice

This is an older version of this license. Compared to previous versions, the 4.0 versions of all CC licenses are more user-friendly and more internationally robust . If you are licensing your own work , we strongly recommend the use of the 4.0 license instead: Deed - Attiecinājums-Dalīties līdzīgi 4.0 Starptautisks

Jūs varat brīvi:

  1. Koplietot — kopēt un izplatīt darbu tālāk jebkādā vidē un formātā jebkurām vajadzībām, arī komerciāli.
  2. Pielāgot — remiksēt un pārveidot darbu, kā arī veidot jaunu uz esošā pamata jebkurām vajadzībām, arī komerciāli.
  3. Licencētājs nevar atsaukt šīs tiesības, ja jūs ievērojat šos licences noteikumus.

Ievērojot sekojošus nosacījumus:

  1. Attiecinājums — Jums ir atbilstoši jāatsaucas uz darbu , norādot saiti uz licenci un jānorāda veiktās izmaiņas . Jūs varat to darīt dažādos saprātīgos veidos, bet noteikti ne tā, kas liktu domāt, ka licencētājs ir apstiprinājis jūsu darbu vai tajā veiktās izmaiņas.
  2. Nemainot licenci — Ja jūs remiksējat, pārveidojat vai balstāties uz šo materiālu, jums ir jāizplata jaunais, atvasinātais darbs ar to pašu licenci kā šis darbs.
  3. Bez papildu ierobežojumiem — Jūs nedrīkstat izmantot juridiskus vai tehniskus ierobežojumus , kas citiem traucē izmantot darbu tā, kā to ir atļauts darīt licences noteikumos.

Piezīmes:

Jums nav jārīkojas saskaņā ar licenci tā materiāla daļām, kuras jau ir sabiedrības īpašums, vai gadījumos, kad ir spēkā ierobežojumu izņēmumi .

Bez jebkādas garantijas. Licence var nesniegt visas nepieciešamās garantijas, kuras jums var būt nepieciešamas darba izmantošanai. Piemēram, materiāla izmantošanas veidus var ierobežot citas tiesības, kā publiskuma, privātuma vai morālās tiesības .

Creative Commons is the nonprofit behind the open licenses and other legal tools that allow creators to share their work. Our legal tools are free to use.