Kamu Malı İşareti 1.0

Telif Hakkı Sınırlaması yok

 • Bu eser identified bilinen tüm telif hakkı sınırlandırmalarından ve ilgili hak sınırlandırmalarından bağımsızdır.


  Eseri izin almadan ticari amaçlar da dahil olmak üzere kopyalayabilir, dağıtabilir ya da kullanabilirsiniz.Diğer bilgiler için alta bakınız.

 • Diğer Bilgiler
  • Bu eser tüm yetki alanlarında bilinen telif hakkı kısıtlarından bağımsız olmayabilir .
  • Persons may have other rights in or related to the work, such as patent or trademark rights, and others may have rights in how the work is used, such as publicity or privacy rights.
  • Bazı yetki alanlarında yazarın ahlaki hakları telif haklarının ötesine taşınmış olabilir. Bu haklar, yazar olarak aşağılayıcı muamelelere itiraz hakkı gibi hakları içerebilir.
  • Aksi belirtilmediği sürece, kişi tanımladığı esere dair hiç bir garanti vermez, kanuni tüm yükümlülükleri reddeder.
  • Eseri kullanırken ya da alıntı verirken yazarın ya da eseri tanımlayanın desteği ima edilemez.
Destek

Bazı yetki alanlarında, yazar , yayıncı ya da başka her hangi birinin haksız imalarda bulunması kanuna aykırı olabilir.

Daha fazla bilgi alın

Alıntı

Bu eserden alıntı yapabilmek için sunulan HTML kodunu kopyalayıp web sitenizde kullanın.

Daha fazla bilgi alın

Ahlaki Haklar

Dünyada pek çok yetki alanındaki telif hakları yasaları bir eserin kullanımı "aşağılayıcı" olarak kabul ediliyorsa,"ahlaki haklar" çerçevesinde tazminat hakkı tanımaktadır.

Daha fazla bilgi alın

Diğer Haklar

Bilinen telif hakkı kısıtlamaları olmayan eserler aksini destekleyecek şekilde düzenlenmiş ve sınırlandırılmış olabilir.Eser veya kullanımı yürürlükteki yasalar kapsamında kişisel veri koruma yasaları, tanıtım, görüntü, ya da gizlilik haklarını; bir kişinin ses, görüntü veya benzerliğinin nasıl kullanıldığını kontrol etmesi için izin verir, ya da diğer kısıtlamalara veya sınırlamalara tabi tutabilir.

Daha fazla bilgi alın

Telif Hakkı Koşulları

Telif terimleri yetki alanlarına göre değişir. Bir yetki alanında telif hakkı kısıtlaması olmayan eserin, başka bir yetki alanında telif hakkı sınırlaması olabilir.

Daha fazla bilgi alın

Yasal Uyarı
Yasal Uyarı

Kamu Malı İşareti yasal bir araç değildir.

Creative Commons hukuk firması değildir ve hukuki danışmanlık sağlamaz. Kamu Malı İşaretinin dağıtımı, gösterilmesi, ya da linklenmesi avukat-müvekkil ilişkisi yaratmaz.

Creative Commons işaretlerin uygulandığı eserlerin telif hakkı statüsünü onaylamaz. CC herhangi bir yasal yetki alanında eseri ve eserin statüsünü garantilemez, eserin kullanımına dair tüm sorumluluğu reddeder.