Перейти до змісту

PDM 1.0 Deed

Позначення Суспільного Надбання 1.0 Універсальна

Немає авторського права

  1. Цей твір було позначено як вільний від охорони авторським правом, а також сіміжними правами.


    Ви можете, не запитуючи дозволу, вільно відтворювати, змінювати, розповсюджувати і виконувати цей твір, навіть в комерційних цілях. Подивіться Додаткову Інформацію нижче.

Додаткова Інформація

  1. Можливо твір не є вільним від авторськоправової охорони у всіх країнах .
  2. Хтось може мати інші права на твір чи пов'язані з твором, такі як патентні права чи права на торговельну марку, також інші особи можуть мати права, які стосуються того, як твір використовується, наприклад права на зображення особи чи на приватне життя .
  3. В деяких країнах особисті немайнові права автора можуть залишатися чинними навіть після закінчення строку дії авторського права. До цих прав можуть належати право бути визнаним автором і право протидіяти спотворенню і перекрученню твору.
  4. У разі, якщо окремо не обумовлено інше, особа, котра позначила твір, не надає жодних гарантій щодо твору, і, у тій мірі, в якій це можливо за законом, відмовляється нести відповідальність у зв'язку з будь-яким використанням твору.
  5. Коли ви використовуєте або цитуєте твір, ви не повинні вказувати на підтримку чи схвалення від автора або особи, котра позначила твір.

Creative Commons is the nonprofit behind the open licenses and other legal tools that allow creators to share their work. Our legal tools are free to use.