İçeriğe geç

CC0 1.0 Senet

CC0 1.0 Evrensel

Telif Hakkı Sınırlaması yok

  1. Bu özet ile eserini ilişkilendiren kişi, eserini Kamu Malı olarak adar b>, tüm ilgili ve komşu haklar dahil olmak üzere, telif haklarından kanunların izin verdiği sınırlarda dünya çapında feragat eder.
  2. Bu eseri hiçbir izin almadan ticari amaçlar da dahi olmak üzere kopyalayabilir, düzenleyebilir, dağıtabilir ya da kullanabilirsiniz. Diğer bilgiler için alta bakınız.

Diğer Bilgiler

  1. In no way are the patent or trademark rights of any person affected by CC0, nor are the rights that other persons may have in the work or in how the work is used, such as publicity or privacy rights.
  2. Kanunun tanımladığı tüm haklar çerçevesinde aksi belirtilmediği sürece bu özet ile eseri ilişkilendiren kişi eser hakkında herhangi bir garanti vermez, tüm oluşacak sorumlulukları reddeder.
  3. Bir eseri kullanırken ya da eserden alıntı yaparken eserin yazarı ya da onaylayıcısının ağzından destek ima edilemez.

Notice

Commons Özet hukuki bir araç değildir. CC0 Legal Kod'un anlaşılması sağlayan ve anahtar kelime tanımlarını içeren bir referans kaynağıdır. Commons Özeti'i CC0 Legal Kod'u anlayabilmek için kullanılan ve onun altında olan kullanıcı dostu bir ara yüz olarak düşünebilirsiniz.

Creative Commons bir hukuk firması değildir ve hukuki hizmet sağlamaz. Commons Özeti'i dağıtmak, yayınlamak ya da link vermek bir müvekkil-avukat ilişkisi oluşturmaz.

Creative Commons CC0 uygulanan eserlerin hiç birinin telif hakkını garantilemez. CC herhangi bir eserin herhangi bir yetki alanındaki telif haklarının statüsü hakkında hiçbir garanti vermez ve herhangi bir eserin her türde kullanımı için sorumuluğu reddeder.

Creative Commons is the nonprofit behind the open licenses and other legal tools that allow creators to share their work. Our legal tools are free to use.