Перейти до змісту

CC0 1.0 Deed

CC0 1.0 Універсальна

Немає авторського права

  1. Особа, котра приєдала до твору цей короткий виклад передала твір в суспільне надбання шляхом відмови від всіх її прав на твір по всьому світу, котра вона мала за законами про авторське право, включаючи всі суміжні права, в тій мірі, в якій це можливо за законом.
  2. Ви можете копіювати, змінювати, розповсюджувати і виконувати твір, навіть в комерційних цілях, не запитуючи дозволу. Дивіться Інша інформація нижче.

Додаткова Інформація

  1. In no way are the patent or trademark rights of any person affected by CC0, nor are the rights that other persons may have in the work or in how the work is used, such as publicity or privacy rights.
  2. У разі, якщо окремо не обумовлено інше, особа, котра пов'язала твір з цим коротким викладом, не надає жодних гарантій щодо твору, і, у тій мірі, в якій це можливо за законом, відмовляється нести відповідальність за будь-яке використання твору.
  3. Коли ви використовуєте або цитуєте твір, ви не повинні вказувати на підтримку чи схвалення від автора або особи, котра підтвердила статус твору.

Notice

"Короткий Виклад" (The Commons Deed) не є юридичним інструментом. Це всього лише зручний засіб для розуміння повного Юридичного Тексту СС0, викладені зрозумілою пересічній людині мовою формулювання деяких ключових умов. Це свого роду зручний інтерфейс Юридичного Тексту СС0. Цей Виклад сам по собі не має юридичної сили, і його текст не є власне текстом СС0.

Creative Commons не є юридичною фірмою і не надає юридичні послуги. Розповсюдження, демонстрування, посилання на цей Короткий Виклад не утворює відносин стосовно надання юридичних послуг.

Creative Commons не перевіряє правовий статус творів, до яких застосовується СС0. CC не надає жодних гарантій стосовно будь-якого твору або чинності авторського права на нього в будь-якій країні, і не несе відповідальності за будь-яке використання будь-якого твору.

Creative Commons is the nonprofit behind the open licenses and other legal tools that allow creators to share their work. Our legal tools are free to use.