İçeriğe geç

Atıf-GayriTicari-AynıLisanslaPaylaş 4.0 Uluslararası

CC BY-NC-SA 4.0

Senet

Bunları yapmakta özgürsünüz:

  1. Paylaş — eseri her ortam veya formatta kopyalayabilir ve yeniden dağıtabilirsiniz.
  2. Uyarla — her türlü amaç için (ticari amaç da dahil) karıştır, aktar ve mevcut eserin üzerine inşa et
  3. Lisans şartlarını yerine getirdiğiniz sürece, lisans sahibi bu özgürlükleri (belirtilen hakları) iptal edemez.

Aşağıdaki şartlar altında:

  1. Atıf uygun referans vermeli , lisansa bağlantı sağlamalı ve değişiklik yapıldıysa bilgi vermelisiniz. Bunları uygun bir şekilde yerine getirebilirsiniz fakat bu, lisans sahibinin sizi ve kullanım şeklinizi onayladığını göstermez.
  2. GayriTicari — Bu materyali ticari amaçlarla kullanamazsınız.
  3. AynıLisanslaPaylaş — Eğer materyali karıştırdınızsa, aktardınızsa ya da materyalin üzerine çalıştınızsa, ancak aynı lisans ile dağıtabilirsiniz .
  4. Ek sınırlamalar yoktur — Lisansın izin verdiği hakları başkaları üzerinde kanunlarla ya da teknolojiyi kullanarak sınırlayamazsınız.

Uyarılar:

Kamu Malı malzemenin lisans koşullarına ya da ayrıcalık ya da sınırları ile izin verilen kullanımına uymak zorunda değilsiniz.

Garanti verilmez. Lisans kullanım amacınıza uygun tüm izinleri sağlamayabilir. Mesela, tanınırlık, gizlilik veya manevi haklar gibi haklar kullanıma sınır getirebilir.

Notice

Bu özet asıl lisansın sadece ana hat ve kurallarını belirtir. Lisans değildir ve kanuni değer taşımaz. Lisanslanmış materyali kullanmadan önce orjinal lisanstaki tüm kural ve şartları dikkatle okumanız gerekir.

Creative Coomns bir hukuk firması değildir ve hukuki hizmet vermez. Bu özeti ya da bağlı olduğu lisansı dağıtmak, göstermek ya da linklemek bir avukat müvekkil ilişkisi yaratmaz.

Creative Commons is the nonprofit behind the open licenses and other legal tools that allow creators to share their work. Our legal tools are free to use.