Viešojo naudojimo žymė 1.0

Jokių autorių teisių

 • Šis kūrinys buvo įvardintas kaip neturintis jokių žinomų autorių teisių įstatymo suvaržymų, įskaitant ir visas gretutines teises.


  Jūs galite kopijuoti, modifikuoti, platinti ir atlikti šį kūrinį, net ir komerciniams tikslams, visiškai neatsiklausdami leidimo. Žiūrėkite Kitą informaciją žemiau.

 • Kita informacija
  • Šis kūrinys gali turėti autorių teisių apribojimų kai kuriose jurisdikcijose.
  • Persons may have other rights in or related to the work, such as patent or trademark rights, and others may have rights in how the work is used, such as publicity or privacy rights.
  • Kai kuriose jurisdikcijose autoriaus moralinės teisės gali tęstis ir pasibaigus autorių teisių galiojimo terminui. Šios teisės apima teisę būti identifikuotam kaip kūrinio autoriui ir teisę prieštarauti žeminančiam naudojimui.
  • Jei aiškiai nenurodyta kitaip, asmuo, kuris identifikavo šį kūrinį, neatsako už jį ir neprisiima atsakomybės už jokį kūrinio panaudojimą, kiek tai leidžiama pagal taikytinus įstatymus.
  • Naudodami ar cituodami kūrinį, neturite sudaryti įspūdžio, kad autorius ar kūrinį identifikavęs asmuo tai palaiko.
Pritarimas

Kai kuriose jurisdikcijose klaidingo įspūdžio sudarymas, kad autorius, leidėjas ar kas nors kitas pritaria kūrinio panaudojimui, gali būti neteisėtas.

Sužinoti daugiau

Citata

Nukopijuokite ir įterpkite šį HTML kodą į savo svetainę patogiam kūrinio citavimui.

Sužinoti daugiau

moralinės teisės

Autorių teisių įstatymai daugelyje jurisdikcijų visame pasaulyje suteikia kūrėjams "moralines teises", kurios gali suteikti tam tikrą žalos atlyginimą, jei kūrinio panaudojimas laikomas "žeminančiu".

Sužinoti daugiau

Kitos teisės.

Kūrinio, neturinčio žinomų autorių teisių apribojimų, naudojimas gali vis viena būti reguliuojamas ar ribojamas. Kūriniui ar jo panaudojimui gali būti taikomi asmens duomenų apsaugos įstatymai, viešumo, vaizdinio ar privatumo teisės, leidžiančios asmeniui kontroliuoti, kaip jo balsas, vaizdinys ar portretas yra naudojami, arba kiti suvaržymai ar apribojimai pagal atitinkamą įstatymą.

Sužinoti daugiau

Autorių teisių sąlygos

Autorių teisių sąlygos priklauso nuo nurisdikcijos. Autorių teisių apribojimų neturintis kūrinys vienoje jurisdikcijoje gali jų turėti kitose.

Sužinoti daugiau

(Atsakomybės) apribojimas
(Atsakomybės) apribojimas

Viešo naudojimo žymė nėra teisinis instrumentas.

Creative Commons nėra advokatų kontora ir neteikia teisinių paslaugų ar patarimų. Šios Viešo naudojimo žymės platinimas, rodymas ar nuorodų į ją teikimas nėra advokato ir kliento santykių pagrindas.

Creative Commons nepatikrino jokio kūrinio, kuriam ši žymė buvo pritaikyta, autorių teisių statuso. CC nesuteikia jokių garantijų jokiam kūriniui ar jo autorių teisių statusui jokioje jurisdikcijoje ir atsisako bet kokios atsakomybės, susijusios su bet kokio kūrinio panaudojimu.